whatsapp
bg bg bg bg
main main main main

המדריך המקיף למחלות
ומצבים רפואיים של כלבים

חפשו לפי שם המחלה או נסו את הפילטרים שלנו

bg

המדריך שלנו נכתב ע"י וטרינרים מוסמכים, אולם אינו מהווה חוות דעת רפואית או תחליף לייעוץ וטרינרי.
אם חיית המחמד שלכם מציגה סימפטום חריג, צרו קשר עם וטרינר לקבלת ייעוץ.

חפשו לפי שם המחלה או נסו את הפילטרים שלנו

icon

הכלב שלכם חופר? גם אנחנו :)

הצטרפו למועדון של חיותא וקבלו ישר למייל תכנים וטיפים לגידול חיות מחמד וגם הטבות מיוחדות בשבילכם.

מה מעניין אתכם?

שאלות שאוהבים לשאול אותנו

faq
 • אילו סימנים אמורים להדליק אצלי נורה אדומה?

  רוב בעלי הכלבים יודעים מתי הכלב שלהם חולה, אבל בכל זאת יש כמה סימנים שאמורים להדליק אצלכם נורה אדומה ולגרום לכם להתקשר או לבקר במרפאה – אפטיות, קשיי נשימה, דופק מהיר, רעידות ועוויתות, הקאות תכופות, הקאות ושלשוליים דמיים, עיניים אדומות או מעורפלות, קושי לעמוד או לזוז, צליעה בולטת.

 • אילו שינויים התנהגותיים מעידים שהכלב שלי סובל מכאבים?

  ישנם כמה שינויים התנהגותיים שיכולים להעיד שהכלב שלכם סובל מכאב בשל מחלה או מצב רפואי כלשהו- מצב רוח ירוד, חוסר תאבון, ביטויי תוקפנות מוגברת כמו נהמות או נשיכות, חוסר שקט, רצון להתחבא, הימנעות מאינטראקציות חברתיות, אפטיות או הימנעות מפעילות רגילה, עשיית צרכים במקומות שלא מיועדים לכך.

 • הכלב שלי חולה והמרפאה סגורה. מה עושים?

  פשוט מאוד. משתמשים באמצעים המקובלים (אינטרנט, הווטרינר שלכם, המלצת חברים) כדי לברר לאן לגשת – ולשם ניגשים. לא צריך לקבל אישור מקדים מחיותא. קודם כל דואגים להציל את חיי הכלב או החתול שלכם, ורק אחר כך מגישים תביעה דרך האזור האישי באתר (אפילו בקלות). אנו ממליצים להכין מבעוד מועד רשימה של מרכזי חירום (המרפאה הקבועה שלכם תוכל לסייע עם זה) באזור שבו אתם גרים או שאליו אתם נוסעים, כדי שבשעת הצורך יהיו לכם מספר טלפון וכתובת זמינים, ללא עיכוב.

 • האם הביטוח מכסה גם מחלות קודמות שיש לכלב שלי?

  ביטוח לא נועד לכסות אירועים שכבר קרו. אם היה עושה זאת, לא היה באמת טעם להירשם לביטוח. על אותו עיקרון – אם חלילה פרצו לביתו של אדם, האם הגיוני שיוכל להתקשר לחברת הביטוח, לבקש להצטרף ואז לבקש מהם לכסות את עלויות הנזקים של הפריצה שכבר קרתה? התשובה ברורה מאליה. בדיוק כמו בביטוח האנושי, הביטוח הרפואי לחיות מחמד אינו מכסה מחלות או מצבים רפואיים קיימים- כלומר, מצבים או סימנים קליניים שהופיעו לפני שרכשתם את הכיסוי הביטוחי או במהלך תקופת האכשרה שלכם.

 • מה לגבי תרופות למחלות שונות? האם הן מכוסות ע”י הביטוח?

  בהחלט. גם תרופות שהווטרינר נתן במהלך הביקור, גם אלה שקניתם לאחר הבדיקה או בדיעבד. סטרואידים, אנטיביוטיקה, נוגדי דלקות, משככי כאבים, טיפות או משחות… אנחנו מכסים הכל.

ny clouds
bash-right

מילה מהמומחים שלנו

bash-left