whatsapp
bg bg
arrow-back חזרה

16 סיבות (ממש טובות) לבחור חיותא

חושבים לבטח את הכלב או החתול, אבל מתלבטים באיזה ביטוח לבחור? חיותא. קל. הנה כל הסיבות.

writer-avatar

נכתב ע״י צוות חיותא

26/09/2023

הרפואה הווטרינרית עוברת בשנים האחרונות מהפכה טכנולוגית. טיפולים חדשניים מצילים חיים. אבל השיפור בסיכויי ההחלמה הביא איתו גם עלייה חדה בעלות הטיפולים. למעשה, אתם מוציאים היום אצל הווטרינר פי 2 ממה שהוציאו בעלי חיות מחמד לפני עשור. הבשורה הטובה היא שעם חיותא, תוכלו להמשיך ולהבטיח את הטיפול הכי טוב שיש לכלב או לחתול שלכם. אז הנה 16 סיבות לעשות חיותא.

1

1. ציון 4.8 מ-5 בשביעות רצון לקוחות. כן, אנחנו עד כדי
כך טובים.

ותאמינו לנו שאין הרבה חברות שיכולות לכתוב את זה וגם לשלוח אתכם לבדוק שזה אמיתי. ככה זה כשמי שנותן לכם שירות הם אנשי כלבים וחתולים ולא אנשי ביטוח. הם יעשו הכל כדי שאתם והחברים על ארבע תקבלו את המענה הכי טוב שיש.

2. הווטרינר המליץ?
אנחנו מכסים!

בחיותא, אין כזה דבר כיסוי בסיסי.  אנחנו מציעים כיסוי ביטוחי מקיף, כולל הדברים הקטנים שעושים את ההבדל, כי זה בדיוק מה שחיית המחמד שלכם צריכה. זה פשוט עד כדי כך. כיסוי מלא, מזנב ועד ראש.

2
3

3. תוכלו לבחור כל וטרינר ומרפאה בארץ

סירייסלי. לכו על הווטרינר הכי חמוד, זה שאתם הכי סומכים עליו, זה שקיבלתם עליו את ההמלצות הכי טובות, זה שהמרפאה שלו צמודה למעדניה השווה ההיא… ממש לא משנה לנו. כל מי שתרצו ועובד באחת המרפאות המורשות בארץ. כולל כל מרכז חירום או רופא מומחה שאתם צריכים.

4. כיסוי גבוה ומקיף.
ללא הפתעות.

אנחנו נותנים לכם כיסוי של עד 20,000 ש”ח שמתחדש כל שנה. כן, גם עבור תביעה ספציפית. זה אומר שאין הגבלה על ימי אשפוז, תרופות, ביקורים ובדיקות אצל הווטרינר או כל מומחה אחר…כל מה שצריך. כמה שצריך. עד תקרת הכיסוי ובקיזוז השתתפות עצמית, כמובן.

4
5

5. ביטוח שמתבגר איתכם

אצלנו, אין גיל שאחריו הביטוח “לא תופס”. כל עוד חיית המחמד שלכם הצטרפה כשהיא בטווח הגילים שבין חודשיים ל-8 שנים, היא תמיד תוכל ליהנות מאותו כיסוי רחב של חיותא. גם אחרי גיל 8.

6. מחלות גזע? מכוסות!

כלבים מקבלים בירושה מאמא שלהם את הפרצוף החמוד הזה שבא לכם למעוך, אבל גם מחלות שמגיעות עם הגזע. ויש לא מעט. כדי שגם אתם לא תקבלו בירושה את החשבונות מהווטרינר, כדאי לדאוג לביטוח שמכסה גם מחלות גזע.
עם חיותא מנצחים כנגד כל הסיכויים. 

6
7

7. צריכים תרופות? גם עלינו!

גם תרופות שהווטרינר נתן במהלך הביקור וגם כאלה שהמליץ עליהן להמשך שימוש בבית. סטרואידים, אנטיביוטיקה, טיפות או משחות… אנחנו מכסים.

8. הידרותרפיה ופיזיותרפיה לכלבים? אמיתי?

הכלב מחלים מניתוח בעמוד השדרה או סובל מדלקת מפרקים? טיפול הידרותרפי, יחד עם תרגילי פיזיותרפיה, יפחיתו כאב ודלקת, ישפרו גמישות ויחזקו את השרירים. עד 4 טיפולים בשנה. עלינו. 

8
9

9. לפעמים צריך גם
מזון רפואי מיוחד

אלרגיות, בעיות עיכול או בעיות בתפקודי לב וכליה? מרשם למזון רפואי מיוחד יעשה את העבודה. חיותא תכסה מזון רפואי עליו ימליץ הווטרינר במהלך 14 הימים שלאחר המקרה. מאותו רגע, הכיסוי הוא לצריכה
למשך 14 ימים.

10. נזקי שיניים מתאונות?
כן, גם זה כלול.

תאונת דרכים או סתם נשיכה של אבן קשה בזמן חפירה? חיותא תכסה כל נזק לשיניים שנגרם מתאונה, כולל כתר, עקירה או תיקון שן שבורה.

10
11

11. אפילו פנסיון מכוסה

אם, חלילה, תיקלעו למצב רפואי שלא יאפשר לכם לטפל בכלב שלכם, תעבירו לנו אישור מהרופא שלכם ואנחנו נכסה את עלויות הפנסיון עבורם, כבר מהיום הרביעי. בכפוף לתנאי הפוליסה, כמובן.

12. תביעות קודמות לא מעלות את מחיר הביטוח 

עם חיותא לא נבהלים כשצרות באות בצרורות… כי אצלנו לא מעלים את הפרמיה בעקבות ריבוי תביעות.

12
13

13. עשיתם חיותא?
אחרי 72 שעות אתם כבר מכוסים מתאונות.

בחיותא, אנחנו לא מאמינים שצריך לחכות יותר מדי לפני שהביטוח נכנס לתוקף, בטח לא במקרה של תאונות. רק שלא נדע מצרות.

14. רוצים לבטל מכל סיבה?
No hard feelings!

בחיותא אפשר לבטל את הפוליסה בכל רגע. בלי בעיות או קנסות. אפילו תקבלו את ההחזר היחסי על הפרמיה (אם לא ניצלתם את מלוא הכיסוי באותה שנה). 

12
15

15. חיותא משלמת. ומהר.

כמה מהר? אנחנו לא רוצים להבטיח הבטחות שאולי לא נעמוד בהן, אבל בואו נגיד שברוב המקרים, הכסף יגיע לחשבון שלכם עוד לפני שיירד החיוב באשראי.

16. להגיש תביעה? קל.

בחיותא, אנחנו עובדים. אתם לא. כל מה שצריך זה להעביר לנו אונליין דרך עזרא – הבוט שלנו שנמצא באזור האישי שלכם באתר – תיק רפואי מלא ועדכני, תוצאות בדיקות, סיכום מחלה ואת החשבוניות.

14

*בכפוף לתנאי הפוליסה.

כנסו לעמוד ביטוח כלב או ביטוח חתול שלנו לקבלת מידע נוסף.


bowls
plant
tails-paws
video-container
article-01

מגבלות כספיות
עלולות לשבור לבבות

זה לא חייב להיות כך!
ny clouds
pet-insurance-back-side

כמה פרטים ונעביר הצעה
במיוחד בשבילך

pet-insurance-front-side pet-insurance-front-side pet-insurance-front-side

כתבות בשבילך

כל המאמרים