הידעת ?

רופאים/ות ווטרינרים/ות מסוגלים להציע בשנים האחרונות אפשרויות דיאגנוסטיות ותרפויטיות מגוונות יותר ומתקדמות יותר מאשר בעבר. הכלים הדיאגנוסטיים במרפאות הפרטיות השתפרו מאוד. סטנדרט הציוד בכל מרפאה כולל מעבדות דם מתקדמות, מכשירי הדמיה מתקדמים ואמצעים אחרים, כמו גם אמצעי הטיפול והאשפוז. תרופות מתקדמות יותר ופיתוחים חדשים משפרים משתמעותית את יכולות הרופאים/ות. המעבדות החיצוניות מציעות מגוון רחב יותר של בדיקות כמו גם מספרם ההולך וגדל של מומחים בתחומים שונים.

אבל שינוי פני הרפואה הווטרינרית בישראל, המתרחש לנגד עינינו, דורש משאבים רבים ומוביל לעלויות גבוהות יותר הן עבור המרפאה והן עבור הלקוח. על מנת להעניק ללקוחותייך רפואה נכונה ומתקדמת עליך לעדכן מדי תקופה את הציוד המשוכלל והיקר.

ההקשעה הנדרשת בקניית ציוד עדכני והתחרות הגוברת בשוק מחייבים כיום בעלי מרפאות לבצע חישוב כדאיות דקדקני. על מנת שרכישת הציוד היקר תהיה כדאית ורווחית למרפאה נדרשות מספר רב של בדיקות ושימוש בציוד כדי שההשקעה תוחזר לבעל המרפאה וכדי שהמכשיר הנרכש יהפוך לרווחי. כמובן שסך ההוצאות גדול יותר וכולל בתוכו עלויות החזקה, תיקונים, ביטוח ציוד ועוד.

ביטוח רפואי ללקוחותייך יגדיל משמעותית את השימוש בציוד היקר וישתלם למרפאה הן בשיפור הרפואה המוענקת לחיות המחמד והן מבחינה כלכלית. ברחבי העולם לקוחות עם ביטוח רפואי מבקרים יותר במרפאה מאשר לקוחות ללא ביטוח רפואי, דבר שתורם משמעותית לרווחיות המרפאה. ביטוח רפואי ללקוחות יוצר אווירה טובה יותר וקשר הדוק יותר בין הרופא/ה לבין הלקוח. רופא/ה שאינו זקוק עוד להתמודד עם בקשות למחיר ופחת או הגבלות כלכליות באבחון ובטיפול לא ייאלץ למצוא עצמו בעימות בלתי נמנע עם לקוחותיו. ביטוח רפואי וטרינרי יתרום גם לשיפור היחסים עם לקוחות וגם לתדמית הרופא/ה והמרפאה.


6558*